Lemon - hurtownia owoców i warzyw

  Bezposredni Importer Owoców Cytrusowych
Jesteśmy jedną z większych firm hurtowych na terenie Polski północnej. Działamy na rynku od 13 lat. Dysponujemy szerokim asortymentem owoców i warzyw pochodzących zarówno z kraju jak i z importu. Specjalizujemy się w sprzedaży odbiorcom krajowym i zagranicznym wysokiej klasy owoców i warzyw krajowych oraz owoców cytrusowych. Doskonała jakość oferowanych przez nas warzyw i owoców, w tym szczególnie owoców cytrusowych ze słonecznych plantacji zarówno południowej Europy jaki i zza oceanu stanowi o sukcesie naszej firmy. Gwarantujemy codziennie świeże dostawy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami i sadownikami z rejonu Grójeckiego oraz producentami warzyw z rejonu Kalisza Wielkopolskiego. Od 5 lat jesteśmy bezpośrednim importerem owoców cytrusowych. Owoce cytrusowe sprowadzamy z Hiszpanii, Francji, Grecji, Włoch oraz Holandii.

Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym oraz komorami chłodniczymi do magazynowania przygotowanego do sprzedaży towaru spełniającymi standardy unijne oraz sanitarne. Posiadamy również środki transportu, które umożliwiają dostawę towaru do klienta. Posiadamy uprawnienia do handlu w UE oraz na rynkach wschodnich.

Staramy się aby nasze towary były konkurencyjne pod względem cenowym jak i jakościowym. Posiadamy dwa oddziały - w Szczecinku i w Kolobrzegu. Obecnie zatrudniamy 45 osób.
 wizytówka